خانه درباره من

درباره من

توسط محمد‌حسین عامری

خودم

خرد با عشق چون گردید دمساز     به نام او چو شد هر جمله آغاز

فــــــراوان نکته‌ی ناگفته دانی     هــــزاران گنـج پیدا می‌توانی

به نام خدا

اگر از بیوگرافی ام بخوام بگم محمد حسین عامری هستم متولد 18 تیر 1370 تهران، کارشناسی ارشد مهندسی مالی از دانشگاه علوم اقتصادی و فارغ التحصیل ممتاز مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی از دانشگاه آزاد سمنان.

روزی که درس خواندن شروع کردم می خواستم دکتر بشم و برای جامعه ام مفید باشم، می خواستم دکتر بشم تا بتوانم هیأت علمی بشم و تدریس کنم، به دلیل اضطراب و استرس، کنکور لیسانس خراب کردم و اصلا دلم نمی خواست یک سال پشت کنکور بمانم سر همین کنکور آزاد رفتم سر جلسه بلند شدم و از قضا قسمت شد که برم دانشگاه آزاد.

روزی که رفتم دانشگاه آزاد می دونستم حق من این نیست سر همین خوب درسارو خوندم و فارغ التحصیل ممتاز شدم تا لیسانس بالاخره تموم شد.

کنکور ارشد جایی بود که باید به جایگاه واقعی خودم باز می گشتم سر همین منابع تهیه کردم و مهر 93کلاس کنکور ثبت نام کردم.

اواخر آبان ماه 93 روزی که رفتم سر کلاس کنکور توقع داشتم افرادی مثل خودم سر کلاس باشند اما در کمال ناباوری دیدم بچه های دانشگاه شریف، تهران، امیر کبیر علم و صنعت و دانشگاه تهران سر کلاس هستند، اعتماد به نفس خوبی داشتم و فهمیدم جای درستی ام.

چند جلسه ای گذشت و مباحث تحقیق در عملیات که یکی از درسهای مهم دوره لیسانس هست جدی شد، وقتی استاد سوالی مطرح می کرد سریع و دقیق جواب سوالات استاد می دادم؛ طوری که بقیه دانشجو ها فرصت نمی کردند تکون بخورند، اون روز بود که فهمیدم ربطی نداره دانشگاه آزاد سمنانی و یا شریف تهران مهم اینه خودت، خودت باور داشته باشی.

از اون روز خودمو جدی باور کردم و شروع کردم به خواندن برای کنکور و در عرض سه ماه رتبه خوبی در کنکور آن سال کسب کردم و از مهرماه دانشجو مهندسی مالی شدم.

شاید باورتون نشه آنقدر که حتی اساتید کلاس کنکور می گفتند نهایت روزانه شهرستان قبول بشی اما روزانه تهران در کارنامه تحصیلی ام محقق شد.

در دوران ارشد اساتید خوبی داشتم که از کشور های اروپایی مدرک گرفته بودند و تازه به ایران برگشته بودند و اصلا از شرایط پسا دکتراشون در ایران راضی نبودند با اینکه عملاً آینه فردای من بودند در زمان حال تصمیم گرفتم تا با کمی تفکر مسیر رسیدن به تدریس و لذت آموحتن و آموزش دادن از طریق دیگه ای پیش ببرم.

دوره های مالی گذراندم و از مدرک اصول بازار سرمایه سازمان بورس تا ارزشیابی سهام شرکت ها، تحلیل تکنیکال و بنیادی با شرکت در دوره های مختلف گرفتم، در این بین فرصتی دست داد تا دوره های اقتصاد مقاومتی تحت آموزش اساتیدی بزرگی مثل دکتر عادل پیغامی و عبد الملکی و دیگر بزرگواران ببینم و مدرس اقتصاد مقاومتی هم بشم.

بعد از همه این داستان ها گفتم باید بستری فراهم کنم تا آموزش های لازم و ضروری و کاربردی را به متقاضیان ارائه کنم.

از آنجایی که سال 89 وبلاگ نویسی می کردم در این زمینه دستی بر آتش داشتم و با کمی تغییرات تحت عنوان صفیر ثروت فعالیتم را شروع کردم.

چرا صفیر ثروت؟ «صفیر»، به هر آواز و صوت ممتد، نرم و بدون ‏تلفّظ حروف‏ می‌گویند که از میان دو لب به صدا در می‌آید؛ برای ثروتند شدن یک راه و فرمول یک شبه وجود ندارد برای ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن نیاز به سبک زندگی داریم که مارا ثروتمند سازد و ثروتمند بمانیم، اگر بخواهیم اینگونه به ثروت برسیم و تا ابد ثروتمند بمانیم نیاز داریم که به صفیر ثروت گوش بسپاریم و با جان و دلمان و مداوم در این راه گام برداریم.

بی‌هدفی درد بزرگیست که همه جوامع اعم ازشرقی و غربی با آن درگیر هستند. بنابراین فراهم کردن بستر و زمینه‌ای که بتوان از طریق آن ابتدا هدف را شناخت و سپس برای رسیدن به آن تلاش کرد و آموزش لازم را فراگرفت بیش از پیش احساس می‌شود.

قصد دارم تا با کمک شما پرده‌های جهل و تاریکی نادانسته‌هایمان را کنار بزنیم و با استفاده از چراغ دانش و علم برای رسیدن به اهدافمان گام برداریم.

از این رو قصد دارم تا با آموزش فنون، مهارت ها و متدهایی که با آن می‌توانیم ثروتمند شویم کیفیت زندگی خود و همراهانمان را بهبود ببخشیم. ثروتمند شدن و ماندن در گرو عشق به کاری است که انجام می‌دهیم پس با تمام توان تلاش خواهیم کرد و ثروت خودش به دنبال ما خواهد آمد.

درباره‌ی ما

چه زیبا سروده است وحشی بافقی[box]

یا صاحب ننگ و نام می‌باید بود     یا شهرهٔ خاص و عام می‌باید بود
القصه کمال جهد می‌باید کرد     در وادی خود تمام می‌باید بود[/box]

برای اینکه در صفیر ثروت بودنم تمام باشم جهد و تلاشم را می‌کنم و البته در این حین از این کانال و بستر ارتباطی در خدمت شما عزیران هستم.

بهروز باشید.

کانال تلگرام:https://t.me/safireservat

اینستاگرام:https://www.instagram.com/safireservat/

لینکداین:

[mailerlite_form form_id=1]