از اینجا شروع کنید

آرامش

سلام ثروتمندن شدن راه و روش خاص خودش را دارد قبل از هرچیز باید طرز فکر،سبک و روش زندگی مان را تغییر دهیم بعد خود به خود در مسیر ثروتمند شدن قرار می گیریم. پس قصد داریم با کمک هم رؤیاهایمان را زندگی کنیم.

چرا رؤیاها؟

رؤیا بخشی از زندگی مطلوب ماست که در آن آرامش داریم و برای رسیدن به آن در تلاشیم، به عبارت دیگر ما برای رسیدن به آرامش باید رؤیاهایمان را محقق کنیم.

چگونه رؤیاهایمان را محقق کنیم؟

شاید در نگاه اول بگویید محقق کردن رؤیاها امری خیالی است ولی واقع‌بین اگر باشیم رؤیا دور از واقعیت نیست، به قول استیو جابر اگر یک نفر آن‌قدر دیوانه باشد که فکر کند که می‌تواند دنیا را تغییر دهد؛ پس می‌تواند.

ما نمی‌خواهیم دنیا را تغییر دهیم قصد داریم تنها تا خودمان را کمی تغییر دهیم.

با غیر ممکن خداحافظی کنید

در هر غیر ممکن  یک ممکن نهفته است، هنر ما نشان دادن این ممکن بودن‌هاست. محدودیت‌ها وجود ندارند، محدودیت‌ها تنها زاییده و ساخته ذهن انسان هستند که می‌خواهند حالت سکون یا حرکت با سرعت ثابت ما را حفظ و توجیه کنند.

اگر قانون دوم نیوتون را بکار بگیریم بایستی خود را حرکت دهیم و حرکت ما سبب خروج ما از سکون و حرکت با سرعت ثابت ما خواهد شد.

پرواز و غواصی و حمل‌ونقل‌های مکانیکی همگی زمانی غیر ممکن بودند.

حتی دویدن ۴ مایل در ۱ دقیقه هم غیر ممکن بود. اما وقتی که اولین نفر دوید به صورت پشت سر هم رکورد این ماده ورزشی شکسته شد.

تا خودمان را نشناسیم نمی‌توانیم جای خود در پازل هستی پیدا کنیم؛ پس اولین قدم برای رسیدن به رضایت از زندگی و آرامش شناخت خودمان است.

چگونه خود را بشناسیم؟

از امروز قصد داریم تا به‌صورت پیوست به این سؤال پاسخ دهیم تا بتوانیم بعد از شناخت خود جایگاه خود را پیدا کنیم و بعد از پیدا کردن جایگاهمان تلاشمان را به کار ببندیم تا به آن برسیم.

اولین تلاش ما خودکار کردن رفتارهایمان است نباید بگذاریم مدام فکرمان درگیر باشد و باید بخشی از کارمان را به تکنولوژی بسپاریم و خودمان تنها مشغول انجام کارهایمان شویم.

به این منظور پیشنهاد می‌کنم در خبرنامه ما عضو شوید و از مطالب به‌صورت هفتگی بهره ببرید.

چگونه بازنشسته شویم؟

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین و بهترین مطالب را در ایمیل خود خواهید داشت.

لطفا صبر کنید....

از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 2012-2019 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه صفیر ثروت با سرپرستی محمد حسین عامری می‌باشد.
نقل مطالب صفیر ثروت به هر نحو و یا با هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.